YASAL BİLGİ

Sitenin tüm içeriği; metin, grafik, logo, resimler, fotoğraflar, şekiller, teknik ve bilimsel çizimler, sesli klipler, animasyon, video ve müzik kayıtları, yazılımlar, program kodları; dış görünüm, dizayn, sistem ve teknik unsurlar; sitenin toplama, düzenleme ve montaj bazında içerik derlemelerinin tamamı; endüstriyel tasarımı bunlarla sınırlı olmamak ve bunlara bağlı her türlü haklar dahil olmak üzere yalnızca ORFİN FİNANSMAN A.Ş’ ne ait olup, halen mevcut ve yürürlüğe girecek tüm T.C. mevzuatı, uluslararası telif hakkı ve marka yasaları ve uluslararası sözleşmeler ile koruma altındadır. Yukarıda sayılan unsurların ORFİN FİNANSMAN A.Ş’ nin yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak aynen ya da başka bir şekilde kullanımı, iktibası, kopya edilmesi, çoğaltılması, değişiklik yapılması, depolanması, başka bir bilgisayara yüklenmesi, postalanması, dağıtımı, nakli, tekrar yayınlanması, teşhiri, uyarlanması, işlenmesi, temsili, ticari amaçla elde bulundurulması, satılması veya yukarıda sayılan fiillerin teşvik edilmesi, yapılmasının kolaylaştırılması yasaktır. Ancak, bu sitede duyurulan tüm haklar saklı kalmak koşuluyla kullanıcılar kendi kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçları için malzeme indirebilir. Bu site veya herhangi bir parçasının kopyalanması, satılması veya ticari bir amaç için istismar edilmesi yasaktır. Site’nin sayfalarının yazıcı çıktısını kişisel kullanımınız için alabilirsiniz.

ORFİN FİNANSMAN A.Ş.; web sitesinde yer alan her türlü fiyat ve oran, bilgi, resim, standart, açıklama ve haberler sadece tanıtım ve bilgilendirme amaçlı olduğunu ve web sitesinin son güncelleme tarihinde geçerli olan bilgiler olduğunu, site içeriğinde belirtilen bilgilerin herhangi bir garanti ve/veya taahhüt oluşturmadığını ve hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilemeyeceğini beyan eder. Bu sebeple site ziyaretçilerinin; bu siteden elde edilen bilgi/görüş ve içeriklere dayanarak hareket etmeden önce, bilgilerin doğruluğunu teyit etmeleri/ettirmeleri önerilmektedir . Site ziyaretçisinin ORFİN FİNANSMAN A.Ş. web sitesine girmesi veya web sitesinde yer alan herhangi bir bilgiyi kullanması, yukarıda belirtilen koşulları kabul ettiği anlamına gelmekte olup, ORFİN FİNANSMAN A.Ş gerek bu yasal uyarıda yer alan koşulları ve hükümleri, gerekse de web sitesinde yer alan her türlü içerik, görüş ve bilgiyi önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir. İş bu değişiklikleri takip yükümlülüğü site kullanıcısına aittir.

 

 ORFİN FİNANSMAN A.Ş; T15410-PB12 numarası ile Sigorta Acenteleri Levhasına kayıtlı bir sigorta acentesi olup, mevzuat kapsamında BNP PARİBAS CARDIF SİGORTA A.Ş.’nin yetkili sigorta acentesi olarak faaliyet göstermektedir.

 

Mersis Numarası : 0645034535600012
Ödenmiş Sermaye : 155.000.000,00 TL

 

Denetim Merci: Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu
Büyükdere Cad. No:106 Şerbetçi İş Merkezi Esentepe Şişli/İSTANBUL
Telefon: (212) 214 5000
Web: www.bddk.org.tr ,
Bağımsız Denetçi : Güney Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş.
Büyükdere cad. Beytem Plaza No:20 Kat:1-2-5-8 34381 Şişli İstanbul (0212)3153000 www.ey.com/tr