Finansal Tüketiciler için Taşıt Kredisi Hesaplama

Orfin Finansman A.Ş. - Kredi Hesaplama
Kredim
altında
0 ₺
0.00 ₺
0 ₺
İlgili taksit bedeli tüketiciler için hesaplanmış olup; Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından yayımlanan FİNANSAL KİRALAMA, FAKTORİNG VE FİNANSMAN ŞİRKETLERİNİN KURULUŞ VE FAALİYET ESASLARI HAKKINDA YÖNETMELİK’in 11/A maddesinin 1.fıkrası çerçevesinde tüketicilerin binek otomobil edinimi amacıyla kullanacakları taşıt kredilerinin maksimum kredilendirme oranı; fatura bedeli 120.000 ₺.na kadar olan araçlarda fatura bedelinin %70’i, fatura bedeli 120.000 ₺.nı aşan araçlarda ise fatura bedelinin 120.000 ₺.na kadar olan kısmının %70’i ve aşan kısmının %50’si olarak belirlenmiştir. Bireysel (hususi) amaçlı kullanılan araç kredilerinde, fatura tutarı 120.000 TL ye kadar olan araçlar için 60 aya kadar kredi kullandırılabilirken, fatura tutarı 120.000 TL yi geçen araçlarda maksimum 48 ay vadeli kredi girişi yapılabilmektedir.
Kredi Tahsis Ücreti, bandrol, plaka tescil, eğitime katkı ve satıcı hizmet bedeli kredi tutarına dahil değildir. Orfin Finansman, bildirim yapmaksızın ilgili kredi koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Hesaplama aracı, size bilgi vermek amacıyla hazırlanmış olup hiçbir şekilde Orfin Finansman A.Ş.’ ye ait kredi kararı niteliği taşımamaktadır.

İletişim

İlk Adım Olarak

Orfin Finansman ile tanışmak,
gereksinimlerinizi değerlendirmek için
bizimle iletişime geçebilirsiniz.