RENAULT PLAN

Kiralar gibi rahatça araç sahibi olmak için Renault Plan ile tanışın!

Renault Plan Nedir?

Renault Plan, hayalinizdeki araca sahip olmanın esnek bir yoludur. Kredinizi, ihtiyaç duyduğunuz tutara, klasik krediden çok daha düşük aylık taksitlerle, planladığınız vadeye göre şekillendirebilir, aracınızı vade sonunda size özel esnek ödeme seçenekli toplu ödemeden oluşan avantajlı ödeme planı ile alabilirsiniz.

 

Renault Plan esnek ve kolay

Renault Plan, düşük taksit avantajları ve esnek ödeme planı ile bir üst model ya da versiyona çok daha kolay erişmenizi sağlar. Üstelik vade sonunda aracınızı değerine yenileyebilme fırsatından yararlanarak, yeni bir aracın keyfini sürersiniz.

 

Vade sonundaki seçenekler nelerdir?

Vade sonunda aşağıdaki 3 seçenekten birini seçebilirsiniz.

Seçenek 1: Eskiyi getirin yeniyi götürün

Vadenizin bitiminde önce, yetkili satıcınız aracınızı yenilemeniz için cazip tekliflerini sunacak. Aracınızı dilerseniz yine Renault Plan ile dilerseniz klasik taşıt kredisi ile alabilirsiniz.

 

Seçenek 2: Aracımdan memnunum

Aracımı değiştirmek istemiyorum diyorsanız; Renault Plan’ın balon ödemeli son taksitini ödeyerek aracın sahibi olabilirsiniz. Üstelik son taksit tutarının tekrar vadelendirilmesi için talepte bulunabilirsiniz. Mevzuat çerçevesinde alabileceğiniz vade 48 aydır. Bu sınır içinde, vade sonunda güncel kredi koşulları ile kredibiliteniz dikkate alınarak, talebiniz ORFİN tarafından hızla değerlendirilecektir.

 

Seçenek 3: İade edin borcunuzu kapatın

Aracınızı satın alırken belirlenmiş olan geri alım bedeli ile iade edebilirsiniz. Aracınızın iadesi için gerekli kullanım prensiplerinin yerine getirilmiş olması yeterli olacaktır.

 

(Bakım ve onarımlarının Yetkili Servislerde yapılması, 3.yılın sonunda aracınızın km’sinin 100.000’in altında olması, aracınızın değerinde %10’dan fazla kayba neden olan hasar bulunmaması, ORFİN’e  gecikmiş borç ve ödenmemiş vergi olmaması ORFİN rehini dışında herhangi bir haciz, takyidat bulunmaması gerekmektedir).

TAŞIT KREDİSİNE HEMEN BAŞVUR

0 KM Renault, Dacia veya istediğiniz marka 2.el aracınız için kredi başvurunuzu yapın!

Hızlı Kredi Başvurusu

Hızlı başvuru, hızlı ön onay!