maXXi KORUMA

Beklenmedik Durumlar Karşısında Kredi Ödemenizi Güvence Altına Alın

 

Teminatları BNP Paribas Cardif A.Ş. tarafından, ORFİN’den kredi kullanan müşteriler için sunulan Maxxi Koruma Sigortası ile hayatın getirebileceği tatsız sürprizlere karşı kredinizi koruma altına alıyoruz.

 

Maxxi Koruma Sigortası Kapsamında Yer Alan Teminatlar

 

Her Gelir Grubu İçin Geçerli Teminat:

Maxxi Koruma Sigortası, çalışma durumunuza göre aşağıdaki üç teminattan birini kredi süresi boyunca dönüşümlü olarak koruma altına alır.

 

İstem Dışı İşsizlik:

Bordrolu çalışan iseniz bu teminat ile isteğiniz dışında işinizi kaybetmeniz durumunda poliçede belirlenen limitler dahilinde kredi taksitleriniz ödenir.

 

Geçici İş Göremezlik:

Beklenmedik bir rahatsızlık veya talihsiz bir kaza, geçici bir süre boyunca çalışmanıza engel olabilir. Serbest meslek sahibi veya Devlet Memuru iseniz poliçenizde belirlenen limitler dahilinde kredi taksitleriniz ödenir.

 

Tehlikeli Hastalıklar:

Ev Hanımı/Emekli iseniz veya tazminat başvurusu sırasında herhangi bir sosyal güvenlik kurumuna bağlı değilseniz (çalışmıyorsanız), bu teminat ile kapsam dahilindeki tehlikeli bir hastalığa maruz kalmanız durumunda kalan kredi borcunuzun tamamı karşılanır.

 

Kaza Sonucu Vefat, Kaza Sonucu Tam ve Daimî Sakatlık:

Başınıza gelebilecek bir kaza sonucu vefat riskinin gerçekleşmesi durumunda, poliçenizin kapsamı dahilinde, vefat anındaki kredi borcunuzun tamamı ödenir. Kaza sonucu sürekli sakatlık durumunda ise sakatlığın derecesine göre kredi borcunuzun yine poliçede belirtilen kısmı Maxxi Koruma Sigortası ile ödenir.

Not: İşbu sigorta ürünü, sigortacı sıfatı BNP PARİBAS CARDIF Sigorta A.Ş. tarafından sağlanmaktadır.

maXXi KORUMA’YA HEMEN BAŞVUR

Beklenmedik durumlar karşısında kredi ödemenizi güvence altına alan maXXi Koruma hizmetimizden yararlanmak için, hemen taşıt kredisi başvurunuzu yapın.

Hızlı Kredi Başvurusu

Hızlı başvuru, hızlı ön onay!