Finansman

Orfin Finansman A.Ş. - Finansman

FİNANSAL ÇÖZÜMLERİMİZE GÖZ ATIN

İhtiyaç duyduğunuz araca sahip olmak için avantajlı kredi çözümlerimizden yararlanabilir, bütçenize, ödeme yeterliliğinize, planladığınız vadeye uygun esnek kredi seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.

Renault marka araçlar için Renault Finans, Dacia marka araçlar için Dacia Finans ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

 • Kredi talebinizi, aracınızı seçtiğiniz Renault veya Dacia Yetkili Satıcısına iletebilirsiniz.
 • Satış Temsilciniz, cazip kampanyalarımızdan ihtiyacınıza en uygun olanı seçmenize yardımcı olacaktır.

Kredinizi;

 • İhtiyaç duyduğunuz tutara,
 • Bütçenize uygun aylık taksitlere,
 • Planladığınız vadeye göre

Şekillendirebilir, geri ödeme planınızı Satış Temsilciniz ile birlikte oluşturabilirsiniz.

 • Kredi başvurunuz hızla değerlendirilecektir. Krediyi kullanmak için gereken belgeleri de yine Yetkili Satıcı aracılığı ile hiç vakit kaybetmeden kolaylıkla iletebilirsiniz.
 • Taşıt kredilerimizi, satın alacağınız aracınızın trafik kaydı üzerinde tesis edilen rehin ile aracınızın bedelinin %80’ine kadar kullanabilirsiniz.
  BDDK.nin 31 Aralik 2013 tarihli kararı çerçevesinde tüketicilerin binek otomobil edinimi amacıyla kullanacakları taşıt kredilerinin maksimum kredilendirme oranı; fatura bedeli 120.000 TL.na kadar olan araçlarda fatura bedelinin %70’i, fatura bedeli 120.000 TL.nı aşan araçlarda ise fatura bedelinin 120.000 TL.na kadar olan kısmının %70’i ve aşan kısmının %50’si olarak belirlenmiştir. Bireysel (hususi) amaçlı kullanılan araç kredilerinde, fatura tutarı 120.000 TL ye kadar olan araçlar için 60 aya kadar kredi kullandırılabilirken, fatura tutarı 120.000 TL yi geçen araçlarda maksimum 48 ay vadeli kredi girişi yapılabilmektedir.
 • Kredinizin taksitlerini anlaşmalı olduğumuz bankaların (Akbank "masrafsız", İş Bankası, Garanti Bankası) ve PTT’in 5.000’i aşkın şubesinde nakden ödeyebilirsiniz. (Ayrıntılı bilgiyi Sıkça Sorulan Sorularda bulabilirsiniz)

KREDİNİZİ TAMAMLAYABİLECEĞİNİZ DİĞER FİNANSAL ÜRÜNLER

Kredi ile birlikte sunulan sigorta ve servis ürünlerimize de kolaylıkla erişebilirsiniz:

 • İşsizlik, sakatlık ve hastalık durumlarında borcunuzu koruma altına almanızı öneriyoruz. Bunun için çözümümüz: maXXi KORUMA Sigortası.
 • maXXi WARRANTY hizmetimiz ile aracınızı uzun yıllar güvenle ve üretici garantisi ile kullanabilirsiniz.

İletişim

İlk Adım Olarak

Orfin Finansman ile tanışmak,
gereksinimlerinizi değerlendirmek için
bizimle iletişime geçebilirsiniz.